![Snel koffie extract recept](https://www.bakkenderwijs.nl/wp-content/uploads/2018/06/snel-koffie-extract-recept.jpg)
Snel koffie extract recept
Voor een recept had ik koffie extract nodig. Ik ging op zoek naar een recept voor koffie extract. Zo vond ik verschillende recepten waaronder dit snelle koffie extract recept. Bij het koffie extract recept welke ik terug vond op een site stond vermeld dat het recept afkomstig is van Cees Holtkamp.
Koffie extract wilt ook nog wel onder de naam van mokka extract gaan.
Het is een snel koffie extract recept omdat je het enkel door elkaar hoeft te roeren.
Snel koffie extract recept
![](https://www.bakkenderwijs.nl/wp-content/uploads/2018/06/snel-koffie-extract-recept.jpg)
Ingrediënten
- 50 ml hete extra sterke koffie
- 1 eetlepel bruine suiker
- 1 eetlepel espresso oploskoffie
Bereidingswijze
- Roer alle ingrediënten door elkaar tot de suiker volledig is opgenomen.
- En je koffie extract is klaar.
![snel koffie extract stap voor stap recept](https://www.bakkenderwijs.nl/wp-content/uploads/2018/06/snel-koffie-extract-stapvoorstap-recept.jpg)
Tips & Tricks voor de koffie extract:
- Voor de extra sterke koffie heb ik gebruik gemaakt van 3 scheppen filterkoffie met 100 ml water.
Met smakelijke groet, Bakkenderwijs
om de houdbaarheid van extract op lang termijn hoeveel rum kan ik toevoegen op 1 liter
In dit snelle koffie extract zit geen alcohol verwerkt. Er bestaat wel koffie extract op basis van alcohol. Dit gebeurt op een soortgelijke manier als het vanille extract. In plaats van vanille worden dan koffiebonen aan de alcohol toegevoegd. Dit heeft dan een aantal weken nodig om te trekken. De juiste verhoudingen en eventuele extra ingrediënten weet ik niet. Ik heb dit koffie extract nog niet eerder gemaakt.
Is deze koffie ectracht lopend of een dikkere lopende siroop??
Dit koffie extract is de lopende variant. Het word geen dikke siroop.